DOPRAVA ZADARMO

Kód: NM99501
Značka: Nachtmann
Séria: Nachtmann Punk
Dizajnér: Anke Buchmann
Farba / rozmery: rozmer balenia: d 26,4 cm, š 25 cm, v 14,1 cm, hmotnosť 3187 g
Materiál: krištáľ
nevhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Whisky súprava 3 kusy Punk, Nachtmann obsahuje:

2x pohár na whisky Punk, Nachtmann

1× karafa na whisky so zátkou Punk, Nachtmann (NM99505)

Trojdielnu súpravu na whisky Punk od nemeckého výrobcu Nachtmann zahrňujúcu 2 poháre na whisky a karafu na whisky so zátkou ocenia milovníci kvalitných nápojov a odvážneho dizajnu. Vzhľad karafy so silným dnom okrúhleho tvaru je korunovaný dekoratívnou zátkou bohato zdobenou punkovými pyramidkami. Osobitý krištáľový kúsok, ktorý vám umožní servírovať prémiovú whisky a ďalšie alkoholické nápoje nevšedným spôsobom. Poháre v rovnakom dizjane ako je karafa sú skvelými spoločníkmi a umocnia váš celkový pôžitok zo zaslúženého drinku.

Karafa na whisky je skvelou voľbou na servírovanie výberových liehovín. V krištáľovej fľaši so zátkou vyzerajú nápoje úplne neodolateľne! Na dosiahnutie toho najlepšieho pôžitku a zachovanie všetkých chutí a vôní nalievajte do karafy iba primerané množstvo whisky, ktorú skonzumujete v priebehu niekoľkých dní, nanajvýš týždňov. Predídete tak strate cenných aróm, ktorá by sa pri dlhodobom skladovaní stratila počas pozvoľného vyparovania alkoholu.

Séria Punk popiera tradičnú predstavu krištáľu a potvrdzuje, že spracovanie tohoto materiálu sa môže vyvíjať modernou cestou tvorby vysoko funkčných produktov. Sklo trúfalého dizajnu vzniká príhodne k 40. výročiu punkovej kultúry. Prejavte svoju rebelskú osobnosť i vy!

 • 2x pohár na whisky bez stopky (tzv tumbler) s objemom 348 ml
 • 1x karafa na whisky s ozdobnou zátkou s objemom 750 ml
 • Pohár optimálny na podávanie whisky, samostatne i na veľkých kockách ľadu
 • Taktiež na celý rad ďalších alkoholických a nealkoholických nápojov
 • Vhodné aj na minerálnu vodu alebo rôzne koktaily menších objemov
 • Karafa je skvelá na originálne podávanie výberovej whisky a ďalších liehovín
 • Nevšedný tvar s okrúhlou základňou a silným dnom
 • Séria Punk: nezameniteľná kolekcia rebelského dizajnu
 • Plastický povrch skla pre váš maximálny intenzívny zážitok
 • Krehkosť krištáľu v dokonalej symbióze s drsným punkom
 • Spojenie štýlového vzhľadu a maximálnej funkčnosti
 • Žiarivé, priezračné krištáľové sklo
 • Zvýšená odolnosť proti rozbitiu
 • 100% bezpečné umývanie v umývačke riadu
 • Ohľaduplné k životnému prostrediu

Neuhladená kolekcia Punk z rúk nádejnej dizajnérky Anke Buchmannovej je jednou zo série navrhnutých mladými tvorcami, ktorí uspeli v dizajnovej súťaži Nachtmann NEXTGEN. Partnerom ročníka 2017 bola návrhárska škola Central Saint Martins v Londýne, pulzujúce mesto známe svojou schopnosťou meniť status quo a prinášať svojrázne a osobité inovácie.

Nachtmann NEXTGEN: súťaž a spolupráca

Už od roku 2008 môžu prestížne školy dizajnu nominovať svojich talentovaných študentov do súťaže Nachtmann NextGen, ktorá hľadá mladých nádejných návrhárov po celom svete. Nezávislá produktová návrhárka Stefanie Kubaneková v spolupráci s tímom Nachtmann vytvára pre každý projekt nové zadanie. Po zoznámení študentov s praktickou stránkou výroby skla priamo v sklárni v Nemecku nasleduje intenzívna fáza práce na samotnom návrhu.

Víťazný dizajn sa zhmotňuje z myšlienky vo finálny produkt: dizajnovú sériu vyrábanú pod značkou Nahtmann.

KÓD VÝROBCA: 99501

O značke Nachtmann

Nachtmann

Nemecké sklárne Nachtmann ponúkajú širokú paletu krištáľových produktov na rôzne príležitosti. V sortimente nájdete prepychové vázy, štýlové poháre a mnoho ďalších dizajnových produktov nielen do domácnosti. Luxusné bavorské sklo s tradíciou takmer 200 rokov vyniká precíznym remeselným spracovaním a nádherným dizajnom, ktorý vás očarí.