Blomus

Záhradná fakľa leštená nehrdzavejúca oceľ/drevo ORCHOS malá

  • 52,35 €
  • na sklade 3 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BM65092
Značka: Blomus
Séria: Blomus ORCHOS
Dizajnér: Flöz Industrie Design
Farba / rozmery: Ø 7 cm, v 145 cm, V 300 ml, T 8 h, hmotnosť 0,69 kg
Materiál: leštené
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ
tvrdé drevo

Popis produktu

Malá záhradná fakľa ORCHOS od nemeckej spoločnosti Blomus je dokonalým doplnkom pre vašu záhradu, balkón alebo príjazdovú cestu. Jej elegantný dizajn bude priťahovať pozornosť vo dne aj v noci. Vďaka kvalitnému knôtu zo sklených vláken ju môžete používať opakovane, jednu sezónu za druhou. Do fakle môžete naliať až 300 ml oleja, vydrží tak horieť 8 hodín.

Je vyrobená z leštenej nehrdzavejúcej ocele a tvrdého dreva tmavohnedej farby. Pomocou špica ju môžete zapichnúť do zeme podľa aktuálnej potreby. Ak chcete fakľu umiestniť na miesta, kde nie je vhodné podložie, je možné dokúpiť stabilný štvorcový podstavec k fakli BASO v čiernej farbe. V prípade, že je fakľa trvale ponechávaná na voľnom nezastrešenom priestranstve, odporúčame dokúpiť krytky, ktoré chránia knôt pred dažďom.

Záhradná fakľa ORCHOS v skratke:

  • Vyrobená z kvalitnej leštenej nehrdzavejúcej ocele a tvrdého dreva
  • Rozmery: výška 145 cm, priemer 7,0 cm, objem 300 ml
  • Knôt je vyrobený zo sklených vláken, vydrží aj niekoľko rokov
  • Fakľu môžete zapichnúť do zeme alebo postaviť na podstavec

Všetky olejové fakle či pochodne spoločnosti Blomus spĺňajú bezpečnostné požiadavky normy EN 14059:2003-01. účelom tejto normy je minimalizovať riziko náhodnej otravy u malých detí vo veku do troch rokov, a to obmedzením dostupnosti.

KÓD VÝROBCA: 65092

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.