WMF

Kliešte na cestoviny Nuova

  • 17,80 €
  • na sklade 7 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM1297356040
Značka: WMF
Séria: WMF Nuova
Dizajnér: André Stocker
Farba / rozmery: d 25 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Kliešte na cestoviny Nuova sú vhodné na jednoduché naberanie a servírovanie cestovín, zeleniny či šalátov. S pomocou týchto klieští sa servírovanie stane hračkou. Ploché, oblé ramená klieští padnú do ruky, ich správna ergonómia zaručuje bezproblémovú manipuláciu. Kliešte sú zakončené hrotmi, ktoré zaisťujú pevný úchop. Už nikdy viac špagety na stole či kuchynskej linke.

Kliešte na cestoviny Nuova v skratke:

  • Vhodné na servírovanie cestovín, zeleniny či šalátov
  • Efektné na servírovanie priamo na stole
  • Jednoduchá manipulácia
  • Zakončené hroty pre pevný úchop potravín
  • Z leštenej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Vhodné do umývačky riadu

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom prevedení vďaka svojmu premyslenému dizajnu uľahčujú každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Kúzlo série Nuova tkvie v jej celistvosti a nadväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich obdarili atraktívnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný na slávnostné príležitosti aj na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa ľahko čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu.

KÓD VÝROBCA: 12.9735.6040

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.