ZWILLING

Ocieľka z chrómovanej ocele s drážkami 21 cm

  • 27,00 €
  • na objednávku, dodanie do 5 týždňov
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZW32576211
Značka: ZWILLING
Farba / rozmery: d 32 cm, dĺžka ocieľky 21 cm / 8"
Materiál: chrómovaná oceľ
rukoväť: plast

Popis produktu

Ocieľka z chrómovanej ocele ZWILLING s drážkami na zachytenie brúsnych pilín umožňuje jemné brúsenie nožov. Je odolná proti poškodeniu. Plastová rukoväť s otvorom na zavesenie.

Dokonca aj ten najlepší nôž stratí v priebehu času svoju pôvodnú ostrosť. Preto je nevyhnutné nože priebežne brúsiť či udržiavať ich ostrosť. S použitím správnej techniky a ocieľok či brúsok nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels bude táto úloha ľahká. Ocieľka je odporúčaná pre udržiavanie ostria pred, respektíve po každom použití noža.

Použitie je jednoduché:

  1. Držte ostrie noža v ostrom uhle (cca 15 - 20°) k ocieľke a striedavo z jednej aj druhej strany ho ťahajte rovnomernou silou po ocieľke.
  2. Opakujte akciu v závislosti na ostrosti čepele (z oboch strán 5 - 10 x).
  3. Je veľmi dôležité udržať ostrý uhol a brúsiť nôž po celej dĺžke jeho ostria, od rukoväti ku špičke noža.
  4. Rýchlosť pohybu nehrá v procese brúsenia žiadnu rolu.

Použití ocílky

KÓD VÝROBCA: 32576-211

O značke ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním.