Eva Solo

Pohár na červené víno Bourgogne

1 kus v balení

  • 30,00 €
  • na sklade 10 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Veľký pohár na červené víno. Hodí sa na zvýraznenie jemnejších nuáns zložitejších a rafinovaných červených vín, ako je Barolo či Burgundské.

Séria pohárov Eva Solo z ručne fúkaného skla bola navrhnutá v spolupráci s vinármi tak, aby preniesla do popredia všetky nuansy chuti. Každý kus bol dizajnovaný s úmyslom pomôcť vínu prejaviť všetky jeho kvality.

Spoločná a unikátna črta celej série pohárov Eva Solo, skosenie pod uhlom 14 stupňov, má zosilniť chute vína a umožniť rôzne ochutnávanie nápojov v závislosti od toho, či používate horný alebo dolný okraj pohára. Navyše pomáha vypiť pohár až do dna bez namáhania krčnej chrbtice.

Každý pohár je v pravom zmysle slova umeleckým dielom. Pôžitok z vína je možné mať vďaka estetickému zážitku ešte väčší.

KÓD VÝROBCA: 541002

O značke Eva Solo

Eva Solo

Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete.

Kód: ES541002
Značka: Eva Solo
Dizajnér: 3PART
Farba / rozmery: v 22 cm, V 65 cl
Materiál: kvalitné sklo
ručne fúkané
vhodné do umývačky riadu