Riedel

Poháre Syrah zo starého sveta Veritas

2 kusy v balení

  • 49,98 €
  • na sklade 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Poháre Syrah zo starého sveta Veritas sa skvele hodia na miešané vína na báze Syrah južného Côte du Rhône, vychádzajúce z odrôd Grenache, Mourvedre a Syrah, ako napríklad Châteauneuf-du-Pape.

Poháre Syrah zo starého sveta Veritas Riedel odporúčame na:

  • Syrah
  • Macabeo
  • Mourvèdre
  • Tempranillo
  • Touriga Nacional

Séria VERITAS:

Kolekcia pohárov uvedená na trh v roku 2014

Veritas sú neprekonateľne tenké a ľahké, strojovo vyrábané poháre z olovnatého krištáľu. Poháre Veritas v sebe spájajú šarm ručne fúkaného skla s neomylnou presnosťou spracovania, ktoré možno dosiahnuť iba strojovou výrobou. Táto séria obsahuje tvary pohárov na najobľúbenejšie svetové odrody vín. Séria Veritas kombinuje to najlepšie z dizajnu pohárov Riedel s najmodernejšími technológiami výroby.

Funkčné, kvalitatívne hodnotné, cenovo prístupné, vyrábané vo veľkých počtoch – spoločnosti Riedel sa podarilo presvedčiť konzumentov aj reštauratérov po celom svete, že pôžitok z vína začína pri správnom pohári.

Kolekcia Veritas, rovnako ako Vinum od Georga Riedela sa riadi princípom, že obsah definuje formu. Táto séria je veľmi vhodným variantom vašej „vitrum-vínotéky“ na každý deň.

KÓD VÝROBCA: 6449/41

O značke Riedel

Riedel

Nápojové sklo rakúskej značky Riedel v sebe spája vyše 250 rokov tradícií s modernými technológiami a inováciami. Značka si vybudovala vo svete profesionálnych somelierov aj zapálených milovníkov vína meno vďaka pohárom, ktoré sú špecificky tvarované podľa jednotlivých odrôd vína. Produkty zo sklární Riedel sú zárukou prvotriednej kvality, nadštandardnej funkčnosti a vybraného dizajnu.

Kód: RD644941
Značka: Riedel
Séria: Riedel Veritas
Farba / rozmery: v 23,5 cm, V 625 ccm, Ø v najširšom mieste 9,5 cm
Materiál: krištáľ
strojová výroba
vhodné do umývačky riadu