Nôž Yanagiba RED SPIRIT 24 cm, F.Dick
Kód: FDCK8175724100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
V Ázii je yanagiba tradičným nožom na sushi a sashimi. Dlhá, jemná a extrémne ostrá čepeľ umožňuje precízne spracovanie mäsa, hlavne pri filetovaní a plátkovaní rýb. Názov tohto noža je odvodený od tvaru jeho čepele, ktorý je inšpirovaný jemnými listami vŕby - v japončine "yanagi". Jednostranné brúsenie a špeciálna geometria čepele dodávajú tomuto nožu výnimočnú ostrosť.
Už na prvý pohľad cítiť inšpiráciu, vášeň a nadšenie série nožov Red Spirit. Nože z tejto série sú extrémne ostré. Čepele sú veľmi jemne brúsené a leštené. Okrúhla rukoväť typická pre ázijské nože dokonale padne do ruky a nespôsobuje otlaky.
Špecifikácia:
- Praktický nôž na presné spracovanie mäsa
- Zo série Red Spirit
- Dlhá, jemná a mimoriadne ostrá čepeľ
- Okrúhla rukoväť
- Perfektne padne do ruky
- Nespôsobuje pľuzgiere
- Materiál: nerezová oceľ, tvrdený plast
- Veľkosť: 24 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Japonské nože Sujihiki |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| EAN: | 4009215175288 |
| Farba: | Cervena |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 24 cm |
| Dĺžka čepele: | 24 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Japonský a Santoku nôž |
| Séria: | F.DICK Red Spirit |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár